• +90536 - 8728633
  • radyoti@hotmail.com

Özgün Uğurlu eşiyle ilk kez sahnede

Özgün Uğurlu eşiyle ilk kez sahnede

Florya’da konser veren Özgün Uğurlu, kendisi gibi müzisyen olan eşi Nida Uğurlu’yu sahneye davet ederek, birlikte ‘Dur Gitme’ adlıyı seslendirdi.

Özgün Uğurlu, İstanbullu sevenleriyle Florya’da buluştu. Yaklaşık üç saat sahnede kalan Uğurlu, sevilen şarkılarının yanı sıra 2009’da tanıştıklarında eşi Nida Uğurlu’ya doğum günü hediyesi olarak yazdığı ‘Dur Gitme’ isimli parçasını seslendirdi.

Ünlü şarkıcı, şarkıyı seslendirmeden önce seyirciye bir sürpriz yaptı. Özgün Uğurlu, sahneye kendisi gibi müzisyen olan keman sanatçısı eşi Nida Uğurlu’yu davet etti. Şarkıyı seslendirirken ilk kez aynı sahneyi paylaşan çift, karşılıklı keman çalıp, duygusal anlar yaşadı.

Radyo Ti

Radyo Ti, 2016 yılında kurulan ve “Önce Müzik” sloganıyla yayın hayatına başlamış bir internet radyosudur. Karasal yayınımız olmamakla birlikte, ve buna rağmen dünyanın her yerinden dinlenebilmektedir. Ağırlıklı olarak Türkçe pop müzik kategorisinde yayın yapmaktadır. Haber ağırlıklı bir radyo kanalı değildir. Müzik, eğlence ve sohbet adına her şeyi bu radyoda bulabilirsiniz. Kalitesinden ödün vermeyen Radyo Ti’de günümüzün hit ve eski unutulmaz slow parçalarını gün içinde dinleyebilirsiniz. Radyo Ti’den ayrılmayın, kulağınız bizde olsun…