19 Mart 2018 , Pazartesi
Ana Sayfa / Müzik Haberleri / Toygar Işıklı ABD’ye açıldı

Toygar Işıklı ABD’ye açıldı

‘Yaprak Dökümü’, ‘Aşk – ı Memnu’, ‘Kuzey Güney’ ve ‘Medcezir’ gibi dizilerin müziklerini yapan Toygar Işıklı, yurt dışına açıldı.

Müzisyen, ilk olarak Şili’de yayınlanmaya başlayan ve ardından Latin Amerika ülkelerinde gösterilecek ‘Perdona Nuestros Pecados’ isimli dönem dizisinin müziklerine imza attı. Besteci, ABD’li bir grupla hazırladıkları başka bir projeyi tamamlamak için haziran ayında New York’a gideceğini söyledi.

Yaptığı dizi ve film müzikleriyle fenomen haline gelen ünlü müzisyen Toygar Işıklı, bu defa Latin Amerika’da bir projenin müziklerini üstlendi.

İlk olarak Şili’de yayınlanmaya başlayan ve ardından diğer Latin Amerika ülkelerinde yayınlanacak olan “Perdona Nuestros Pecados” isimli dönem dizisinin müziklerine imza atan ve böylelikle ilk yurt dışı projesini gerçekleştiren besteci, ayrıca Amerikalı bir grupla hazırladıkları başka bir projeyi tamamlamak için de Haziran ayında çalışmalarını New York’da sürdürecek.

Hakkında radyotidj

radyotidj
RADYO Ti 'Önce Müzik' sloganımızla yayın hayatımıza başladık..

İlginizi Çekebilir

Tarkan’ın New York Çıkartması

Megastar Tarkan, Amerika konserlerinin ilk ayağı olan New York’ta dünya starlarını ağırlayan Hammerstein konser salonundaki …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir