Etkinlikler

25 Mart 2017
Cumartesi 21:00
Ülker Sports Arena,
İstanbul

Huafon Sunar: Jose Carreras (Final World Tour)

Tüm zamanların en büyük tenorlarından José Carreras, Final World Tour kapsamındaki jubile konseriyle 25 Mart 2017’de Ülker Sports Arena’da! Ülker Sports Arena’nın büyülü atmosferinde gerçekleşecek José Carreras’ın son Türkiye konserini sakın kaçırmayın.

 

02 Mart 2017 – 16 Mayıs 2017
Zorlu PSM,
İstanbul

 

Dünyanın ve müziğin sahnesi Zorlu PSM’de, muhteşem isimlerle buluşmaya hazırlanın!
Müzikseverler, yıllardır heyecanla beklenen isimlerin yepyeni şarkıları ve milyonların hafızalarında yer etmiş müzisyenlerin unutulmaz notaları ile bu sezon Zorlu PSM sahnesinde buluşacak. İstanbul’un uzun zamandır beklediği sanat platformu olan Zorlu PSM’nin, teknik anlamda dünyanın en gelişmiş performans salonları olarak tasarlanan ve zenginleştirilmiş akustik özelliğe sahip konser alanları ile müziğin dinamizmini yeniden keşfedeceksiniz. Şimdiye dek yaşamadığınız konser deneyimleri için Zorlu PSM’de sahne bulacak yerli ve yabancı dev isimlerin konserlerini kaçırmayın!

 

01 Nisan 2017
Cumartesi 16:00
Volkswagen Arena,
İstanbul
 

MFÖ – Şebnem Ferah (Monster Energy Presents: Rock Off)
Monster Energy Presents; Rock Off serisinin yerli gruplarini ağırlayan festivali Rock Off Yerli, ikinci yılında Türk Rock müziğinin dev isimleri MFÖ ve Şebnem Ferah’ı 1 Nisan’da aynı sahnede buluşturuyor.

Daha önce Duman, Ceylan Ertem, Pinhani, Adamlar ve Sahte Rakı gibi grupları ağırlayan Monster Energy Presents; Rock Off Yerli, bu sene ülke müziğinin dev isimlerini aynı sahnede buluşturacak.

About the author: radyotidj

radyotidj
RADYO Ti 'Önce Müzik' sloganımızla yayın hayatımıza başladık..